Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Z_Jongens D1 Joost Hagendoorn Vaart, Sporthal De
16:30 - 18:00 Z_Meisjes C1 Nolan Ederzeel
Pjotr Musch
Beuk, Sporthal De
16:30 - 18:00 Z_Meisjes D3 Anne van Maris
Martine Kaptein
Myrthe ter Haak
Kraal, Sportzaal De
17:00 - 18:00 Z_Meisjes C3 Danielle Ridder
Joost Hagendoorn
Vaart, Sporthal De
17:30 - 19:00 Z_Jongens B1 Florian Meindl JEL 1&2, Sportzaal
17:30 - 18:30 Z_Meisjes 8E2 Veron Schreuder
Sarah Vreeling
JEL 3&4, Sportzaal
18:00 - 19:30 Z_Meisjes B1 Aimée Schreuder
Jeppe van Diepen
Kraal, Sportzaal De
18:30 - 20:00 Z_Meisjes A1 Matthijs Groothuizen
Pjotr Musch
JEL 3&4, Sportzaal
20:00 - 21:30 Z_Dames 1 Pjotr Musch JEL 3&4, Sportzaal
20:00 - 21:00 Z_Meisjes B2 Niels Geerking Gors, Sportzaal De
20:30 - 22:00 Z_Jongens A1 Gezinus Hogenberg
Watcharin Luyckx
JEL 1&2, Sportzaal
21:00 - 22:00 Z_Meisjes A2 Matthijs Groothuizen Gors, Sportzaal De
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Z_Meisjes D2 Sarah Vreeling Beuk, Sporthal De
16:00 - 17:00 Z_Meisjes D4 Dyanne Voorn
Michelle Voorn
Vaart, Sporthal De
17:00 - 18:00 Z_Meisjes C4 Dyanne Voorn
Michelle Voorn
Vaart, Sporthal De
17:00 - 18:00 Z_Meisjes D1 Veron Schreuder
Yaira Schuuring
Beuk, Sporthal De
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Z_jongens 8E1 Joost Luyten
Teun Devilee
Beuk, Sporthal De
16:30 - 18:00 Z_Jongens D1 Joost Hagendoorn Gors, Sportzaal De
16:30 - 18:00 Z_Meisjes 8E1 Kirsten Schuuring - Dijkstra
Marco Rietkerk
Beuk, Sporthal De
18:00 - 19:30 Z_Meisjes C2 Demis Bril Gors, Sportzaal De
19:00 - 20:30 Z_Meisjes B2 Tiago Brasser Kraal, Sportzaal De
19:30 - 20:45 Z_Meisjes A3 Suzanne Hogenberg JEL 3&4, Sportzaal
20:30 - 22:00 Z_Heren 1 Jesper de Korte Kraal, Sportzaal De
20:45 - 22:00 Z_Dames 2 Matthijs Groothuizen JEL 3&4, Sportzaal
21:00 - 22:00 Z_Dames 3 Gezinus Hogenberg JEL 1&2, Sportzaal
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Z_Meisjes D3 Anne van Maris
Martine Kaptein
Myrthe ter Haak
Vaart, Sporthal De
16:30 - 18:00 Z_Meisjes D1 Veron Schreuder
Yaira Schuuring
Beuk, Sporthal De
16:30 - 18:00 Z_Meisjes D2 Sarah Vreeling Kraal, Sportzaal De
17:00 - 18:00 Z_Meisjes D4 Dyanne Voorn
Michelle Voorn
Vaart, Sporthal De
19:00 - 20:30 Z_Meisjes B1 Aimée Schreuder
Jeppe van Diepen
Gors, Sportzaal De
20:30 - 22:00 Z_Dames 1 Pjotr Musch Gors, Sportzaal De
20:30 - 22:00 Z_Meisjes A1 Matthijs Groothuizen Kraal, Sportzaal De
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Z_E/F instroom Bente Ossebaar
Cedric van Rooijen
Donny Visser
Indy Aarts
Kirsten Schuuring - Dijkstra
Vaart, Sporthal De
16:00 - 17:00 Z_ME3 Julie Bril Vaart, Sporthal De
16:00 - 17:00 Z_ME4 Iris Schooneman Vaart, Sporthal De
16:30 - 17:30 Z_JE2 Djaele Schuuring Beuk, Sporthal De
16:30 - 17:30 Z_JF1 Roel Lust Beuk, Sporthal De
16:30 - 17:30 Z_ME5 Renske de Jong Beuk, Sporthal De
16:30 - 17:30 Z_MF1 Corine Kleiman
Lisa Rozenberg
Beuk, Sporthal De
17:00 - 18:00 Z_Meisjes 8E1 Kirsten Schuuring - Dijkstra
Marco Rietkerk
Vaart, Sporthal De
17:00 - 18:00 Z_Meisjes 8E2 Josefien Meurs Vaart, Sporthal De
17:30 - 18:30 Z_jongens 8E1 Arjan Kleiman
Boudewijn Meijer
JEL 3&4, Sportzaal
17:30 - 19:00 Z_Meisjes C1 Nolan Ederzeel
Pjotr Musch
Beuk, Sporthal De
17:30 - 19:00 Z_Meisjes C2 Steyn Heuvelsland JEL 1&2, Sportzaal
18:30 - 19:45 Z_Meisjes B3 Eelco Osinga
Vera van Wijk
JEL 3&4, Sportzaal
19:00 - 20:30 Z_jongens C1 Allan Spaargaren
Thijs Hollander
JEL 1&2, Sportzaal
19:00 - 20:30 Z_jongens C2 JEL 1&2, Sportzaal
19:45 - 21:00 Z_Meisjes B4 Han Bruggink JEL 3&4, Sportzaal
20:30 - 22:00 Z_Meisjes A2 JEL 1&2, Sportzaal